Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lovinmona's Rating My Rating
1
Die Another Day 2002,  PG-13)
2
Dolls 2002,  Unrated)
3
The Queen 2006,  PG-13)
4
Million Dollar Cars 1987,  Unrated)
5
Money Train 1995,  R)
6
Seoul Train 2005,  Unrated)
7
Dreams That Money Can Buy 1947,  Unrated)
8
Train Ride 2000,  R)
9
I'll Always Know What You Did Last Summer 2006,  R)
10
Imagine Me & You 2005,  R)
11
You And Your Stupid Mate 2004,  R)
12
Everyone Says I Love You 1996,  R)
13
Christmas Evil (You Better Watch Out) 1980,  R)
14
I'll Never Forget You (The House in the Square) (Man of Two Worlds) 1951,  Unrated)
15
You Are So Handsome (Je Vous Trouve Tres Beau) 2005,  Unrated)
16
I Have Never Forgotten You: The Life & Legacy of Simon Wiesenthal 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments