My Favorite Movies
| LoveRoses's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 2 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 3 |
Code of Silence 1985, R) |
|
| 4 |
The Hitman 1991, R) |
|
| 5 |
Good Guys Wear Black 1978, PG) |
|
| 6 |
The Delta Force 1986, R) |
|
| 7 |
Delta Force 2: The Colombian Connection 1990, R) |
|
| 8 |
Delta Force 3 1991, R) |
|
| 9 |
Logan's War 1998, PG-13) |
|
| 10 |
Missing in Action 1984, R) |
|
| 11 |
Missing in Action 2 - The Beginning 1985, R) |
|
| 12 |
Braddock: Missing in Action III 1988, R) |
|
| 13 |
Lone Wolf McQuade 1983, PG) |
|
| 14 |
Hellbound 1994, R) |
|
| 15 |
Top Dog 1995, PG-13) |
|
| 16 |
Hero And The Terror 1988, R) |
|
| 17 |
Firewalker 1986, PG) |
|
| 18 |
The Woman in Red 1984, PG-13) |
|
| 19 |
When a Man Loves a Woman 1994, R) |
|
| 20 |
Air Force One 1997, R) |


















