My Favorite Movies
| loverboy38601's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Wood 1999, R) |
|
| 2 |
Troy 2004, R) |
|
| 3 |
300 2007, R) |
|
| 4 |
The One 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Rumble in the Bronx 1996, R) |
|
| 6 |
Love and Basketball 2000, PG-13) |
|
| 7 |
Scarface 1983, R) |
|
| 8 |
Double Jeopardy 1999, R) |
|
| 9 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 10 |
Freddy vs. Jason 2003, R) |










