My Favorite Movies
| lovemysunfire's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 2 |
Cars 2006, G) |
|
| 3 |
Scarface 1983, R) |
|
| 4 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 5 |
28 Days 2000, PG-13) |
|
| 6 |
Over the Hedge 2006, PG) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Grease 1978, PG) |
|
| 10 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 11 |
Dirty Dancing - Havana Nights 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Footloose 1984, PG) |
|
| 13 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 15 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 16 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 17 |
Along Came Polly 2004, PG-13) |
|
| 18 |
City of Angels 1998, PG-13) |
|
| 19 |
50 First Dates 2004, PG-13) |



















