Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lovemehateme2's Rating My Rating
1
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
2
Save the Last Dance 2 2006,  PG-13)
3
High School Musical 2006,  G)
4
High School Musical 2 2007,  G)
5
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
6
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
7
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
8
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
9
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
10
Blood Diamond 2006,  R)
Blood Diamond
excellant
11
Casino Royale 2006,  PG-13)
Casino Royale
love it
12
Bring It On 2000,  PG-13)
13
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments