Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  LOVELYxPREP's Rating My Rating
1
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
best movie ever
2
Enough 2002,  PG-13)
3
Accepted 2006,  PG-13)
Accepted
beat movie ever
4
The Benchwarmers 2006,  PG-13)
The Benchwarmers
awesomest movie ever
5
The Amityville Horror 1979,  R)
The Amityville Horror
best horror movie ever
6
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
aesomist movie
7
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
8
Scary Movie 2 2001,  R)
Scary Movie 2
awesome
9
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
Scary Movie 3
awesomer than the first one
10
Epic Movie 2007,  PG-13)
11
Saw III 2006,  R)
12
Hangman's Curse 2003,  PG-13)
Hangman's Curse
best movie ever

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments