My Favorite Movies
| LovelyLora04's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 2 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 3 |
Beetlejuice 1988, PG) |
|
| 4 |
The Wizard of Oz 1939, G) |
|
| 5 |
Secret Window 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Identity 2003, R) |
|
| 7 |
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999, PG-13) |
|
| 8 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 9 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 10 |
Batman 1989, PG-13) |
|
| 11 |
Batman Forever 1995, PG-13) |
|
| 12 |
Back to the Future Part II 1989, PG) |












