My Favorite Movies
| lovelyangel71's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Covenant 2006, PG-13) |
|
| 2 |
The Number 23 2007, R) |
|
| 3 |
Rent 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 7 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 8 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 9 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 10 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 11 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 12 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 13 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 16 |
Grease 1978, PG) |
|
| 17 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 18 |
Click 2006, PG-13) |


















