My Favorite Movies
| lovelyaclox's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 3 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 4 |
The Illusionist 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 6 |
The Silence of the Lambs 1991, R) |
|
| 7 |
National Treasure 2004, PG) |
|
| 8 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 9 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 10 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 11 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 12 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 13 |
The Mask of Zorro 1998, PG-13) |
|
| 14 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 15 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 16 |
The Fifth Element 1997, PG-13) |
|
| 17 |
Derailed 2005, R) |
|
| 18 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 19 |
Charlie's Angels 2000, PG-13) |
|
| 20 |
Looney Tunes: Back in Action 2003, PG) |
|
| 21 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 22 |
Men in Black 1997, PG-13) |
|
| 23 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 24 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 25 |
Scary Movie 2 2001, R) |

























