My Favorite Movies


  lovelola1210's Rating My Rating
1
Sunshine 2007,  R)
Sunshine
Good movie, shoulda went to the big screen!
2
Cinderella 1950,  G)
Cinderella
Favorite movie of all time
3
The Other Boleyn Girl 2008,  PG-13)
The Other Boleyn Girl
Favorite time period ever
4
Saw VI 2009,  R)
Saw VI
very good, lives up to the saw name
5
28 Days Later 2002,  R)
28 Days Later
AWESOME
6
28 Weeks Later... 2007,  R)
7
Wanted 2008,  R)
8
Max Payne 2008,  PG-13)
9
The Lost Boys 1987,  R)
10
Near Dark 1987,  R)
Near Dark
vampire love is so sexy
11
Weird Science 1985,  PG-13)
Weird Science
omg so funny

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments