Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  loupro8's Rating My Rating
1
Juno 2007,  PG-13)
Juno
love it!
2
Little Miss Sunshine 2006,  R)
3
Love Actually 2003,  R)
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
6
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
7
Center Stage 2000,  PG-13)
8
Zoolander 2001,  PG-13)
9
The Pursuit of Happyness 2006,  PG-13)
The Pursuit of Happyness
really good
10
The Family Stone 2005,  PG-13)
11
Twilight 2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments