Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  loumillar's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
2
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
3
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
4
House of Flying Daggers (Shi mian mai fu) 2004,  PG-13)
5
Big Fish 2004,  PG-13)
6
Gladiator 2000,  R)
7
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
8
Austin Powers: International Man of Mystery 1997,  PG-13)
9
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999,  PG-13)
10
The Crow 1994,  R)
11
Interview with the Vampire 1994,  R)
12
Tank Girl 1995,  R)
13
Shrek 2001,  PG)
14
Shrek 2 2004,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments