My Favorite Movies


  loub05's Rating My Rating
1
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
it is amazing
2
Rock School 2004,  R)
Rock School
its gurrd
3
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
girls r such bitches
4
The Cheetah Girls 2003,  Unrated)
The Cheetah Girls
lurrv 2 sing along
5
Girls Just Want to Have Fun 1985,  PG)
Girls Just Want to Have Fun
r ye a lurrrrv 2 ave fun
6
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
The Devil Wears Prada
a lurrv fashion
7
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
omg dont get is started
8
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
how fit is the lad in it
9
The Break-Up 2006,  PG-13)
The Break-Up
its alryt a suppose
10
Dirty Dancing - Havana Nights 2004,  PG-13)
Dirty Dancing - Havana Nights
they look cute 2getha
11
Dirty Sanchez: The Movie 2007,  R)
12
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
omg johnny depp is fit
13
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
omg orlando bloom is fit

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments