My Favorite Movies


  lotr1351's Rating My Rating
1
Transformers 2007,  PG-13)
2
The Last Samurai 2003,  R)
3
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
One of my favorites. 10/10
4
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
5
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
6
Gladiator 2000,  R)
Gladiator
My favorite of all time. 10/10
7
Wedding Crashers 2005,  R)
Wedding Crashers
Favorite Comedy. 10/10
8
Final Fantasy VII - Advent Children 2005,  PG-13)
9
Transformers: Revenge of the Fallen 2009,  PG-13)
Transformers: Revenge of the Fallen
Can't wait
10
Terminator 2: Judgment Day 1991,  R)
Terminator 2: Judgment Day
My Favorite Sequel and Arnold of all time. 10/10.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments