My Favorite Movies
| LostAtSea83's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 2 |
Everything is Illuminated 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Hot Fuzz 2006, R) |
|
| 4 |
Shaun of the Dead 2004, R) |
|
| 5 |
Finding Neverland 2004, PG) |
|
| 6 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 7 |
Dear Frankie 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Don Juan DeMarco 1995, PG-13) |
|
| 9 |
Secret Window 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Big 1988, PG) |
|
| 11 |
The Terminal 2004, PG-13) |
|
| 12 |
About a Boy 2002, PG-13) |












