My Favorite Movies
| lostage85's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Beach 2000, R) |
|
| 2 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 3 |
August Rush 2007, PG) |
|
| 4 |
The Departed 2006, R) |
|
| 5 |
The Weather Man 2005, R) |
|
| 6 |
Road to Perdition 2002, R) |
|
| 7 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 8 |
Troy 2004, R) |
|
| 9 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 10 |
Human Traffiking 2005, Unrated) |










