My Favorite Movies
| lost3xmen's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 2 |
Lady in the Water 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 5 |
See Spot Run 2001, PG) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 7 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 8 |
The Prestige 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 10 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 11 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Kate & Leopold 2001, PG-13) |
|
| 13 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 14 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 15 |
Tim Burton's Corpse Bride 2005, PG) |
|
| 16 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005, Unrated) |
|
| 17 |
Howl's Moving Castle 2005, PG) |
|
| 18 |
Surf's Up 2007, PG) |
|
| 19 |
Flushed Away 2006, PG) |
|
| 20 |
Deception 2008, R) |
|
| 21 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 22 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |
|
| 23 |
Australia 2008, PG-13) |
|
| 24 |
Iron Man 2008, PG-13) |
|
| 25 |
The Green Hornet 2011, PG-13) |

























