My Favorite Movies
| losecontrol's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Chicago 2002, PG-13) |
|
| 2 |
Death Becomes Her 1992, PG-13) |
|
| 3 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 4 |
Grease 1978, PG) |
|
| 5 |
Drop Dead Fred 1991, PG-13) |
|
| 6 |
Hocus Pocus 1993, PG) |
|
| 7 |
The Butterfly Effect 2004, R) |
|
| 8 |
Beetlejuice 1988, PG) |
|
| 9 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 10 |
Girl, Interrupted 1999, R) |
|
| 11 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 12 |
Secret Window 2004, PG-13) |












