My Favorite Movies


  lorri3's Rating My Rating
1
The Silence of the Lambs 1991,  R)
2
The Princess Bride 1987,  PG)
3
Remember the Titans 2000,  PG)
4
Raiders of the Lost Ark (Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark) 1981,  PG)
5
Blade Runner 1982,  R)
6
The Notebook 2004,  PG-13)
7
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
8
The Matrix 1999,  R)
9
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
10
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
11
Van Helsing 2004,  PG-13)
12
X-Men 2000,  PG-13)
13
The Mummy 1999,  PG-13)
14
Working Girl 1988,  R)
15
Grease 1978,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments