My Favorite Movies


  lorena1093's Rating My Rating
1
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch 2005,  PG)
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch
ghf
2
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
the penguins are so cute!!!!
3
Final Fantasy VII - Advent Children 2005,  PG-13)
Final Fantasy VII - Advent Children
so much action i love this movie!!!!!
4
Final Destination 3 2006,  R)
Final Destination 3
all the final destination movies are not scary just grueome.
5
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
X-Men: The Last Stand
Lots of action my type of movie!!!
6
Eurotrip 2004,  R)
7
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
Spider-Man 3
the fighting scenes were cool!
8
Resident Evil: Extinction 2007,  R)
Resident Evil: Extinction
Trailer looks cool!!!!
9
28 Weeks Later... 2007,  R)
28 Weeks Later...
looks better than the first one!!
10
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007,  PG)
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
Awesome!
11
The Reaping 2007,  R)
The Reaping
looks interesting!
12
Shrek the Third 2007,  PG)
Shrek the Third
trailer looks good!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments