Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lordassmite's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
2
The Transporter 2002,  PG-13)
3
300 2007,  R)
4
Dawn of the Dead 2004,  R)
5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
6
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
7
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
8
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
9
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
10
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006,  R)
11
Tenacious D in: The Pick of Destiny 2006,  R)
Tenacious D in: The Pick of Destiny
the best fuckin rock movie ever
12
Back to the Future 1985,  PG)
13
Back to the Future Part III 1990,  PG)
14
Back to the Future Part II 1989,  PG)
15
The Number 23 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments