My Favorite Movies


  lorat64's Rating My Rating
1
Madea Goes to Jail 2009,  PG-13)
2
Meet The Browns 2008,  PG-13)
3
I Can Do Bad All By Myself 2009,  PG-13)
4
Why Did I Get Married? 2007,  PG-13)
5
Marriage Counselor 2008,  Unrated)
Marriage Counselor
This is a good movie to have in your collection.
6
Daddy's Little Girls 2007,  PG-13)
7
The Family That Preys 2008,  PG-13)
8
Diary of a Mad Black Woman 2005,  PG-13)
9
Madea's Family Reunion 2006,  PG-13)
10
Madea's Family Reunion 2002,  PG-13)
11
Madea's Class Reunion 2003,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments