My Favorite Movies


  lorakristin's Rating My Rating
1
National Lampoon's Animal House 1978,  R)
2
Secret Window 2004,  PG-13)
3
The Exorcist 1973,  R)
4
Halloween 1978,  R)
5
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) 1995,  R)
6
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers 1989,  R)
7
Halloween - Resurrection 2002,  R)
8
Halloween H2O 1998,  R)
9
Halloween II 1981,  R)
10
Halloween 4: The Return of Michael Myers 1988,  R)
11
Four Weddings and a Funeral 1994,  R)
12
When Harry Met Sally 1989,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments