Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  loopcamp2006's Rating My Rating
1
The Prince and Me 2004,  PG)
The Prince and Me
This is a really good movie!
2
Never Been Kissed 1999,  PG-13)
Never Been Kissed
This is the best movie i have ever seen.
3
Jarhead 2005,  R)
Jarhead
This is the best Marine movie i have ever seen!
4
Saving Private Ryan 1998,  R)
Saving Private Ryan
This is a really good movie!!!
5
S.W.A.T. 2003,  PG-13)
S.W.A.T.
This is a really good movie!
6
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
7
The Sound of Music 1965,  G)
8
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004,  PG-13)
9
Blue Crush 2002,  PG-13)
10
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
This is a really good movie, if you like to watch musicals!
11
Win A Date With Tad Hamilton! 2004,  PG-13)
12
The Covenant 2006,  PG-13)
The Covenant
This is one of the best movies ever made!!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments