My Favorite Movies
| lool1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Skinwalkers 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Evan Almighty 2007, PG) |
|
| 7 |
300 2007, R) |
|
| 8 |
Troy 2004, R) |
|
| 9 |
Alvin and the Chipmunks 2007, PG) |
|
| 10 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Aliens vs. Predator: Requiem (AVP 2) 2007, R) |
|
| 12 |
Enchanted 2007, PG) |












