My Favorite Movies


  1. LONLY159263
  2. SELENA

SOME HERE SOME MORE LATER...

  LONLY159263's Rating My Rating
1
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
THIS MOVIE ITS SO FUNNY AND I HAVE AND CAN'T STOP WATCHING IT
2
Taxi 2004,  PG-13)
3
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
4
Wedding Crashers 2005,  R)
5
The Notebook 2004,  PG-13)
6
Back to the Future 1985,  PG)
7
Batman Begins 2005,  PG-13)
8
V for Vendetta 2006,  R)
9
Mean Girls 2004,  PG-13)
10
Shrek 2001,  PG)
11
Cry Wolf 2005,  PG-13)
12
Halloween H2O 1998,  R)
Halloween H2O
THIS MOVIE IS REALLY GOOD AND KINDA SCARY FOR SOME PEOPLE BUT IS STILL GREAT AND I LOVE THE ENDING IS IS SO GOOD
13
The Phantom of the Opera 2005,  PG-13)
The Phantom of the Opera
this movie is so good that people would watch it over and over again . it has romantic sad dramatic scenes and much more .
14
Date Movie 2006,  PG-13)
15
Norbit 2007,  PG-13)
Norbit
THIS MOVEI IS SOOO FUNNY THE FIRST TIME I WATCH IT I COULD NOT STOP LAUGHING
16
Epic Movie 2007,  PG-13)
17
Meet the Spartans 2008,  PG-13)
18
Billy Madison 1995,  PG-13)
19
Click 2006,  PG-13)
20
See No Evil 2006,  R)
21
House of Wax 2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments