My Favorite Movies
| lonloninlenin's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 2 |
National Security 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Barbershop 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Friday After Next 2002, R) |
|
| 6 |
Barbershop 2 - Back in Business 2004, PG-13) |
|
| 7 |
xXx: State of the Union 2005, R) |
|
| 8 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 9 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 10 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Wedding Crashers 2005, R) |











