My Favorite Movies
| londonangel13's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 2 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 3 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 4 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 6 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 7 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 8 |
Sin City 2005, R) |
|
| 9 |
American Pie 1999, R) |
|
| 10 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 12 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 13 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 14 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 15 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 16 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 17 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 18 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |


















