Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lokydoll's Rating My Rating
1
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
2
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
3
Honey 2003,  PG-13)
4
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street 2007,  R)
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
omg, this is brilliant
one of the best movies EVER!!!
Helena and Alan absolutely perfect
and Johnny was amazing
he and Helena are true perfection when they are together
5
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
6
Tim Burton's Corpse Bride 2005,  PG)
Tim Burton's Corpse Bride
one of my fav movies
I love it so much
helena and johnny are perfect
7
Underworld 2003,  R)
8
Van Helsing 2004,  PG-13)
9
Step Up 2006,  PG-13)
10
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
11
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
12
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
13
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
14
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
15
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1 2010,  PG-13)
16
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
17
Sleepy Hollow 1999,  R)
18
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
19
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments