My Favorite Movies
| lokitama009's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
300 2007, R) |
|
| 2 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 3 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 5 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Tennis no oujisama (The Prince of Tennis) 2006, Unrated) |
|
| 7 |
Death Note (Desu nôto) (TV SHOW) , Unrated) |
|
| 8 |
Death Note: The Last Name (Desu nôto 2) 2007, Unrated) |
|
| 9 |
Bleach: Memories of Nobody 2006, Unrated) |
|
| 10 |
Troy 2004, R) |
|
| 11 |
Shin kidô senki Gundam W: Endless Waltz (Gundam Wing: Endless Waltz ) 1998, Unrated) |











