My Favorite Movies


  lochriej's Rating My Rating
1
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
fucking brilliant i love this film soooo much its fantasticaly made
2
Death Proof 2007,  R)
Death Proof
this film is fuked up wich makes it sooo gd lol
3
Hairspray 2007,  PG)
Hairspray
soooo funny has loads ov top names and there all gr8 especialy john travolta and amanda bynes
4
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007,  PG)
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
its gr8 they better make a 3rd 1
5
300 2007,  R)
300
fucking brilliant so much blood
6
Smokin' Aces 2007,  R)
Smokin' Aces
very funny u gotta be into films 2 understand it
7
Blades of Glory 2007,  PG-13)
Blades of Glory
a woman gets her head sliced off lmao
8
Meet the Robinsons 2007,  G)
Meet the Robinsons
its ok
9
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
10
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
11
Superman Returns 2006,  PG-13)
12
Green Street Hooligans 2005,  R)
13
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
14
Jackass: Number Two 2006,  R)
15
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
The Simpsons Movie
brilliant
16
X2: X-Men United 2003,  PG-13)
17
X-Men 2000,  PG-13)
18
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
19
Scary Movie 2 2001,  R)
20
Scary Movie 2000,  R)
21
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
22
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
23
Spider-Man 2002,  PG-13)
24
The Hills Have Eyes 2 2007,  R)
The Hills Have Eyes 2
looks better thn the first 1
25
King Kong 2005,  PG-13)
26
Casino Royale 2006,  PG-13)
27
Stranger Than Fiction 2006,  PG-13)
28
Rat Race 2001,  PG-13)
29
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
brilliant film wnt 2 hav sex wiv it or wile watching it lol
30
Fight Club 1999,  R)
31
Jackass - The Movie 2002,  R)
32
Tenacious D in: The Pick of Destiny 2006,  R)
Tenacious D in: The Pick of Destiny
its very funny
33
Men in Black II 2002,  PG-13)
34
Scooby-Doo 2 - Monsters Unleashed 2004,  PG)
35
The Italian Job 2003,  PG-13)
36
Batman 1989,  PG-13)
37
Ice Men 2004,  Unrated)
38
Snakes on a Plane 2006,  R)
39
Hot Fuzz 2006,  R)
40
The Hot Chick 2002,  PG-13)
41
The Hot Wives Club 2004,  Unrated)
42
Hot Wives Club 2 2005,  Unrated)
43
The Sex Movie 2006,  Unrated)
44
Cooking With Porn Stars 2004,  Unrated)
45
Beauty and the Breast 2001,  Unrated)
46
I Now Pronounce You Chuck and Larry 2007,  PG-13)
I Now Pronounce You Chuck and Larry
its raver funni
47
Pulp Fiction 1994,  R)
48
Forrest Gump 1994,  PG-13)
49
Braveheart 1995,  R)
50
Zoolander 2001,  PG-13)
51
She's the Man 2006,  PG-13)
52
Hitch 2005,  PG-13)
53
Kill Bill, Volume 2 2004,  R)
54
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
55
Fantastic Four 2005,  PG-13)
56
Lesbian Pulp-O-Rama Goes to Sweden 2006,  Unrated)
57
Investigating Sex 2001,  R)
58
Better Than Sex 2000,  R)
59
Knocked Up 2007,  R)
Knocked Up
it gd
60
Evan Almighty 2007,  PG)
Evan Almighty
cool
61
Saw III 2006,  R)
Saw III
ohhh scary
62
The Mask 1994,  PG-13)
The Mask
i wanna buy this on dvd

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments