Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  loblybar24's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
2
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
3
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
4
High School Musical 2006,  G)
5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
6
Step Up 2006,  PG-13)
7
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
8
Live Free or Die Hard 2007,  PG-13)
Live Free or Die Hard
good muvie
9
The Ex 2006,  PG-13)
10
War (Rogue Assassin) 2007,  R)
11
Push 2009,  PG-13)
Push
nice one
12
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
cool
13
Outlander 2008,  R)
Outlander
Really great movie
14
Watchmen 2009,  R)
15
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (Ice Age 3) 2009,  PG)
16
Transformers: Revenge of the Fallen 2009,  PG-13)
17
G.I. Joe: Rise of Cobra 2009,  PG-13)
G.I. Joe: Rise of Cobra
really great movie!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments