My Favorite Movies
| loa1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Chicago 2002, PG-13) |
|
| 2 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 3 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 11 |
Over the Hedge 2006, PG) |
|
| 12 |
About a Boy 2002, PG-13) |
|
| 13 |
The Break-Up 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Liar Liar 1997, PG-13) |
|
| 15 |
Two Weeks Notice 2002, PG-13) |
|
| 16 |
Fun With Dick and Jane 2005, PG-13) |
|
| 17 |
Aeon Flux 2005, PG-13) |
|
| 18 |
Syriana 2005, R) |
|
| 19 |
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events 2004, PG) |
|
| 20 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |




















