My Favorite Movies
| Lo3's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Kidulthood 2005, R) |
|
| 3 |
Bend It Like Beckham 2002, PG-13) |
|
| 4 |
She's All That 1999, PG-13) |
|
| 5 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 6 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 7 |
Bambi 1942, G) |
|
| 8 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 9 |
All Dogs Go To Heaven 1989, G) |
|
| 10 |
Meet the Parents 2000, PG-13) |
|
| 11 |
Bambi II 2006, G) |
|
| 12 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 13 |
Dodgeball - A True Underdog Story 2004, PG-13) |
|
| 14 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Drumline 2002, PG-13) |
|
| 16 |
All Dogs Go To Heaven 2 1996, G) |















