My Favorite Movies
Comedy,aDVENTEROUS pOLICE/pATHOLOGY, ND SCARY
| llinbryn's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 2 |
Charlie's Angels - Full Throttle 2003, PG-13) |
|
| 3 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Grease 1978, PG) |
|
| 6 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 8 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 10 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 11 |
Home Alone 2: Lost in New York 1992, PG) |
|
| 12 |
Charlie's Angels 2000, PG-13) |
|
| 13 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 14 |
8 Mile 2002, R) |














