My Favorite Movies
| lknhalyssa16's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dirty Dancing - Havana Nights 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 3 |
The Mummy 1999, PG-13) |
|
| 4 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 5 |
The Italian Job 2003, PG-13) |
|
| 6 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 7 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 8 |
The Holiday 2006, PG-13) |
|
| 9 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 10 |
House of Flying Daggers (Shi mian mai fu) 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Accepted 2006, PG-13) |
|
| 13 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 14 |
The Last Samurai 2003, R) |
|
| 15 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 16 |
The Bourne Ultimatum 2007, PG-13) |
|
| 17 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |
|
| 18 |
The Last Castle 2001, R) |
|
| 19 |
National Treasure 2004, PG) |
|
| 20 |
Atonement 2007, R) |
|
| 21 |
Becoming Jane 2007, PG) |
|
| 22 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 23 |
Step Up 2 the Streets 2008, PG-13) |
|
| 24 |
Twilight 2008, PG-13) |

























tonikabrooks posted 21 months ago
love all of those movies, but never got to watch a walk to remember