My Favorite Movies
| ljhcheer24's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Life-Size 2000, G) |
|
| 2 |
Super Size Me 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Stick It 2006, PG) |
|
| 4 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 5 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Hardball 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Bad News Bears 2005, PG-13) |
|
| 10 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Garfield - The Movie 2004, PG) |
|
| 12 |
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005, Unrated) |
|
| 13 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 14 |
Nancy Drew 2007, PG) |














