My Favorite Movies
| lizzygenius's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 2 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Agent Cody Banks 2003, PG) |
|
| 4 |
Face/Off 1997, R) |
|
| 5 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 6 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 8 |
The Incredible Shrinking Woman 1981, PG) |
|
| 9 |
Mo' Money 1992, R) |
|
| 10 |
Exit Wounds 2001, R) |
|
| 11 |
Crying Freeman 1995, Unrated) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 13 |
His Woman His Wife 2004, Unrated) |
|
| 14 |
Romeo and Juliet 1976, Unrated) |
|
| 15 |
The Glass House 2001, PG-13) |
|
| 16 |
Rush Hour 3 2007, PG-13) |
|
| 17 |
The Fly 1958, Unrated) |
|
| 18 |
Blood Money 1933, R) |
|
| 19 |
Air Force One 1997, R) |
|
| 20 |
Not Without My Daughter 1990, PG-13) |



















