My Favorite Movies
| lizzes711's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dogma 1999, R) |
|
| 2 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Blast from the Past 1999, PG-13) |
|
| 4 |
The Terminator 1984, R) |
|
| 5 |
Terminator 2: Judgment Day 1991, R) |
|
| 6 |
Terminator 3 - Rise of the Machines 2003, R) |
|
| 7 |
Left Behind - The Movie 2000, PG-13) |
|
| 8 |
Left Behind II - Tribulation Force 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Left Behind - World at War 2005, PG-13) |
|
| 10 |
National Treasure 2004, PG) |
|
| 11 |
Center Stage 2000, PG-13) |
|
| 12 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 13 |
Interview with the Vampire 1994, R) |
|
| 14 |
Ella Enchanted 2004, PG) |
|
| 15 |
The 10th Kingdom 2002, Unrated) |
|
| 16 |
Pump up the Volume 1990, R) |
|
| 17 |
The Cutting Edge 1992, PG) |
|
| 18 |
Get Smart 2008, PG-13) |


















