Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  liztoddy's Rating My Rating
1
Fantastic Four 2005,  PG-13)
Fantastic Four
My Heros
2
Legally Blonde 2001,  PG-13)
Legally Blonde
Girl Power
3
X-Men 2000,  PG-13)
X-Men
What can i say
4
Men in Black II 2002,  PG-13)
Men in Black II
it was ok
5
Jimmy Neutron - Sea of Trouble 2003,  G)
Jimmy Neutron - Sea of Trouble
?
6
SpongeBob SquarePants - Sea Stories 2002,  G)
SpongeBob SquarePants - Sea Stories
.......
7
XXX 2002,  PG-13)
XXX
action
8
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
9
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
10
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
11
Alfie 1966,  PG)
12
Ice Age 2002,  PG)
13
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
14
Freaky Friday 2003,  PG)
15
A Few Good Men 1992,  R)
A Few Good Men
ok
16
Top Gun 1986,  PG)
Top Gun
When Tom was still cute
17
Cry-Baby 1990,  PG-13)
18
Boys Don't Cry 1999,  R)
19
Cars 2006,  G)
20
Riding in Cars with Boys 2001,  PG-13)
21
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
22
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
23
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
The Best Love Story
24
Walk the Line 2005,  PG-13)
25
Remember the Titans 2000,  PG)
26
A Walk in the Clouds 1995,  PG-13)
27
Little Black Book 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments