Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lizcg385's Rating My Rating
1
A Walk to Remember 2002,  PG)
2
Pride and Prejudice 2005,  PG)
3
The Notebook 2004,  PG-13)
4
The Holiday 2006,  PG-13)
5
She's the Man 2006,  PG-13)
6
Armageddon 1998,  PG-13)
7
Pearl Harbor 2001,  PG-13)
8
Grease 1978,  PG)
9
Big Daddy 1999,  PG-13)
10
28 Days 2000,  PG-13)
11
Saving Private Ryan 1998,  R)
12
300 2007,  R)
13
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments