My Favorite Movies
| liviasantana's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 2 |
Secretary 2002, R) |
|
| 3 |
Chicago 2002, PG-13) |
|
| 4 |
West Side Story 1961, PG) |
|
| 5 |
The Lovers of the Arctic Circle (Los Amantes del Círculo Polar) (The Lovers from the North Pole) 1998, R) |
|
| 6 |
Train de Vie (Train of Life) 1998, R) |
|
| 7 |
High Fidelity 2000, R) |
|
| 8 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Adaptation 2002, R) |
|
| 10 |
Finding Neverland 2004, PG) |
|
| 11 |
American Beauty 1999, R) |
|
| 12 |
The Departed 2006, R) |
|
| 13 |
The Producers 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Thelma & Louise 1991, R) |
|
| 15 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 16 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 17 |
Being John Malkovich 1999, R) |
|
| 18 |
Runaway Jury 2003, PG-13) |
|
| 19 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 20 |
Monsters, Inc. 2001, G) |
|
| 21 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 22 |
Jaws 1975, PG) |
|
| 23 |
Fame 1980, R) |
|
| 24 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 25 |
The Incredibles 2004, PG) |

























