My Favorite Movies
Well, It's pretty self-explanatory really...
| livewire87's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Sin City 2005, R) |
|
| 3 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 4 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 5 |
Empire Records 1995, PG-13) |
|
| 6 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 7 |
The Royal Tenenbaums 2002, R) |
|
| 8 |
Monty Python and the Holy Grail 1974, PG) |
|
| 9 |
Dogma 1999, R) |
|
| 10 |
While You Were Sleeping 1995, PG) |
|
| 11 |
Benny & Joon 1993, PG) |











