My Favorite Movies
| littleNKere06's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Dodgeball - A True Underdog Story 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 5 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |











