Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  littleminx77's Rating My Rating
1
A Time to Kill 1996,  R)
A Time to Kill
Omg wat an amazing film
2
JFK 1992,  R)
JFK
wow
3
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
this was a fantastic film, and i want to see it again, but its dead upsetting when that dude dies. The best part is when sandler smashes up miss cox's car
4
Saw 2004,  R)
5
Saw II 2005,  R)
Saw II
Wow what can i say?
6
Saw III 2006,  R)
7
Up Close & Personal 1996,  PG-13)
8
Mean Girls 2004,  PG-13)
9
While You Were Sleeping 1995,  PG)
10
The Ring 2002,  PG-13)
The Ring
OMG, i could'nt sleep for a week
11
Creep 2004,  R)
12
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
Scary but funny!!
13
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
14
Riding in Cars with Boys 2001,  PG-13)
15
The Opposite of Sex 1998,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments