My Favorite Movies
| litanov's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
If Only 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Mystic River 2003, R) |
|
| 3 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Atonement 2007, R) |
|
| 5 |
Kung Fu Hustle 2004, R) |
|
| 6 |
Legends of the Fall 1994, R) |
|
| 7 |
Misery 1990, R) |
|
| 8 |
Malice 1993, R) |
|
| 9 |
Troy 2004, R) |
|
| 10 |
The Three Musketeers 1993, PG) |
|
| 11 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 12 |
While You Were Sleeping 1995, PG) |
|
| 13 |
Before Sunset 2004, R) |













