My Favorite Movies


  1. LissyPooh
  2. Melissa

"It's all about me"

  LissyPooh's Rating My Rating
1
Hocus Pocus 1993,  PG)
Hocus Pocus
I think I've seen this movie at least 100,00 times my sister would watch it over and over and over again multiple times a day
2
American History X 1998,  R)
3
The Princess Bride 1987,  PG)
4
The Lion King 1 1/2 2004,  G)
5
Dazed and Confused 1993,  R)
6
The Matrix 1999,  R)
The Matrix
ONE OF MY FAVS didnt like the two after it to much
7
Spaceballs 1987,  PG)
8
Robin Hood: Men in Tights 1993,  PG-13)
9
Gladiator 2000,  R)
Gladiator
So loved this flick!!
10
V for Vendetta 2006,  R)
V for Vendetta
really good movie

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments