Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lisarowe595's Rating My Rating
1
The Notebook 2004,  PG-13)
2
300 2007,  R)
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
4
The Matrix 1999,  R)
5
Finding Nemo 2003,  G)
6
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
7
Shrek 2001,  PG)
8
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
9
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
10
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
11
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
12
The Shawshank Redemption 1994,  R)
13
Gladiator 2000,  R)
14
V for Vendetta 2006,  R)
15
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004,  R)
16
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
17
Sense and Sensibility 1995,  PG)
18
Queen of the Damned 2002,  R)
19
Underworld 2003,  R)
20
Underworld: Evolution 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments