My Favorite Movies


  lisamacmcmillan's Rating My Rating
1
Better Than Chocolate 1999,  R)
2
Donnie Darko 2001,  R)
3
When Night Is Falling 1995,  R)
4
Fight Club 1999,  R)
5
Little Miss Sunshine 2006,  R)
6
Memento 2000,  R)
7
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
8
The Matrix 1999,  R)
9
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
10
300 2007,  R)
11
Reality Bites 1994,  PG-13)
12
The Usual Suspects 1995,  R)
13
Foxfire 1996,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments