Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lisaeverill's Rating My Rating
1
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
this is a gd film but a bit wierd
2
Rumor Has It 2005,  PG-13)
Rumor Has It
this film is wierd but gud cause she finks shes slept with her dad
3
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
4
A Cinderella Story 2004,  PG)
5
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
6
Nanny McPhee 2006,  PG)
7
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
8
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
9
The Princess Diaries 2001,  G)
10
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
11
Happy Feet 2006,  PG)
12
The Santa Clause 3: The Escape Clause 2006,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments